Wypróbuj za darmo

czwartek, 9 września 2021

Integracja z platformami marketplace Domodi i Allani

Wśród integracji marketplace pojawiła się nowość - integracja z serwisami Domodi.pl i Allani.pl. Obie platformy należące do Grupy Domodi opierają się na wspólnym mechanizmie, dlatego jedna integracja pozwala na wystawianie ofert na raz w dwóch serwisach.

Grupa Domodi jest liderem branży fashion w Polsce - serwisy Domodi i Allani są odwiedzane miesięcznie przez 7,5 mln użytkowników, poszukujących artykułów z kategorii mody i pielęgnacji.

Opracowana przez nasz zespół integracja skupia się na funkcjach wystawiania ofert. Użytkownicy naszego systemu otrzymują możliwość wystawiania produktów w kolejnych serwisach, zarządzając całością z poziomu jednego panelu BaseLinkera. 


Po prostym podłączeniu konta w dziale IntegracjeMarketplace można korzystać z możliwości nowego modułu.

  • Sprzedawcy, którzy chcą wystawiać oferty na Domodi / Allani przez BaseLinker, mają możliwość wygenerowania pliku z aktualnymi ofertami (produkty wystawiane są z dowolnego magazynu do pliku XML). Plik pełni funkcję źródła informacji o produktach - wystarczy wprowadzić link do pliku w ustawieniach konta w marketplace. 
  • Platformy Domodi / Allani regularnie pobierają informacje z pliku w celu aktualizacji ofert (m.in. informacje o stanach, cenach, nowych ofertach).
  • Integracja pozwala na zarządzanie ofertami oraz synchronizację stanów i cen w celu uniknięcia rozbieżności.


Dodatkową korzyścią współpracy nawiązanej między naszymi serwisami jest oferta powitalna dla użytkowników BaseLinkera: 500 złotych na start od Domodi. Każdy nowy użytkownik, który poprawnie zintegruje swój sklep z Domodi do 31.10.2021 r., otrzyma 500 zł do wykorzystania na kampanie CPC w serwisie Domodi. Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów, niebędących nigdy wcześniej klientami Domodi. Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Mamy nadzieję, że nowa integracja ułatwi naszym użytkownikom rozwój sprzedaży w serwisach Domodi i Allani. Zachęcamy do testowania :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz