Wypróbuj za darmo

poniedziałek, 19 lipca 2021

Integracja z francuskim marketplace Cdiscount

Lista integracji stale powiększa się o nowe moduły - jednym z naszych ostatnich projektów jest integracja z Cdiscount. To marketplace francuskiego pochodzenia, będący jednym z liderów e-commerce w tym kraju. Każdego miesiąca jest odwiedzany przez ponad 23 miliony unikalnych użytkowników. Posiada bogatą ofertę kategorii produktowych, takich jak: Hi-Tech, elektronika, AGD i artykuły domowe, moda, zabawki, auto moto i wiele innych. 

Aby ułatwić procesy sprzedażowe na tym marketplace, zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nasz zespół integracji. Działa ona dwukierunkowo, tzn. pozwala na wystawianie ofert na marketplace, jak również na pobieranie zamówień z Cdiscount do panelu BaseLinker. 


Poznaj możliwości integracji:
  • Wystawianie ofert z dowolnego magazynu (sklep, hurtownia, Magazyn BaseLinker, ERP). Wystawianie ofert możliwe jest w przypadku produktów, które znajdują się w katalogu Cdiscount (połączenie opiera się na numerach EAN). 
  • Automatyczna synchronizacja ofert pod kątem stanów i cen zgodnie z danymi w magazynie.
  • Import ofert wystawionych poza naszym systemem i zarządzanie nimi bezpośrednio w panelu BaseLinker.
  • Pobieranie zamówień z marketplace do panelu BaseLinker (oraz opcja przesłania dalej do sklepu internetowego).
  • Automatyczne przekazywanie statusów zamówień z panelu BaseLinker do Cdiscount.
  • Nadawanie przesyłek bezpośrednio z Managera Zamówień BaseLinker. Numer przesyłki można automatycznie przekazać do klienta i marketplace.

Funkcje wystawiania ofert będą jeszcze rozwijane, dlatego oznaczyliśmy je tagiem 'Beta' w panelu BaseLinker. Marketplace stale rozwija możliwości API, co pozwoli nam w przyszłości na rozbudowę funkcji wystawiania.

Moduł Cdiscount można z łatwością podłączyć w panelu BaseLinker. Dostępny jest w dziale IntegracjeMarketplace. Pomocne wskazówki na temat korzystania z modułu zawarliśmy w artykule: Konfiguracja konta Cdiscount.

Specjalnie dla użytkowników naszego systemu marketplace przygotował ofertę powitalną: pierwsze 3 miesiące abonamentu gratis, a także wsparcie dedykowanego Account Managera. Aby skorzystać z oferty, należy zarejestrować się przez ten formularz.

Zachęcamy do sprawdzenia możliwości integracji :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz