Wypróbuj za darmo

poniedziałek, 7 czerwca 2021

Nowy przewoźnik w ofercie - integracja z Packeta.pl

Opracowaliśmy już ponad 70 integracji kurierskich - najnowszą pozycją na naszej liście jest integracja z przewoźnikiem Packeta.pl, należącym do Grupy Packeta. 

Grupa Packeta to jeden z wiodących dostawców usług logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Działa na terenie 31 państw, z naciskiem biznesowym na Czechy, Słowację, Węgry i Rumunię. Oferuje w tych krajach usługę Home Delivery oraz ponad 6800 punktów odbioru (dostawa nawet następnego dnia). Z usług przewoźnika korzysta ponad 30 000 sklepów internetowych - Grupa Packeta dostarczyła dla nich w ubiegłym roku ponad 42 mln przesyłek.


Dzięki opracowanej integracji użytkownicy naszego systemu mogą masowo nadawać przesyłki i generować etykiety kuriera bezpośrednio z Managera Zamówień BaseLinker, w tym określić punkty odbioru (rozwiązanie popularne wśród odbiorców końcowych ze względu na możliwość określenia dogodnej lokalizacji i czasu odbioru). 

Jakie ułatwienia dla sprzedawców niesie integracja BaseLinker - Packeta.pl?

  • szybkie nadawanie paczek kuriera z panelu BaseLinkera - pojedynczo, jak i masowo, a nawet automatycznie,
  • masowe generowanie etykiet przewoźnika (wraz z opcją wyboru dogodnego rozmiaru),
  • numer nadanej paczki jest od razu dostępny w systemie - można szybko przekazać go klientowi wraz z linkiem do śledzenia przesyłki,
  • automatyczne przekazanie numeru nadania do marketplace i sklepu internetowego,
  • śledzenie statusów paczek (statusy są pobierane do naszego panelu z systemu przewoźnika),
  • możliwość anulowania przesyłki.


Integracja z Packeta.pl pozwala na nadawanie przesyłek aż do 31 krajów. Co ważne, prócz polskich sprzedawców mogą z niej skorzystać także nadawcy np. z Czech, Węgier czy Rumunii. Będą wówczas rejestrowani w systemie Packeta.pl, jako klienci polskiego oddziału Grupy Packeta, a dla wygody użytkowników proces wdrożenia przeprowadzi przedstawiciel Packeta z odpowiedniego kraju.

Dzięki współpracy nawiązanej z Packeta.pl polscy użytkownicy naszego systemu otrzymają dedykowaną dla BaseLinkera ofertę cenową. Prócz tego użytkownik, który zdecyduje się rozpocząć współpracę z Packeta.pl, otrzyma możliwość nadań do punktów odbioru za 5 zł netto przez pierwsze 5 dni współpracy - dot. przesyłek do Czech, Rumunii, Węgier, Słowacji o wadze do 5 kg.

Aby z nich skorzystać, wystarczy nawiązać kontakt z opiekunem integracji z ramienia przewoźnika: dawid.bednarek@packeta.pl, tel. +48 516 272 266. Po rejestracji konta w systemie Packeta nastąpi przyznanie warunków specjalnych oraz dostępów do API.

Zachęcamy do wypróbowania możliwości nowej integracji :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz