Wypróbuj za darmo

środa, 9 czerwca 2021

Integracja z włoskim marketplace ePrice.it

Jednym z ostatnich stworzonych przez nas modułów w kategorii integracji marketplace jest włoski serwis ePrice.it
Jest on jedną z najpopularniejszych w tym kraju platform sprzedażowych. Daje możliwość wystawiania ofert w szerokim przekroju kategorii produktowych, m.in. sprzętu informatycznego, elektroniki, artykułów gospodarstwa domowego, odzieży, pielęgnacji, zabawek i wielu innych. Jak podaje marketplace, serwis odwiedzany jest przez 4 miliony unikalnych użytkowników miesięcznie.


Jak działa integracja BaseLinker - ePrice.it?

Stworzona przez nasz zespół integracja działa dwukierunkowo, tzn. pozwala na masowe wystawianie ofert, korzystając z wybranego magazynu, a także na pobieranie zamówień z marketplace do Managera Zamówień BaseLinker w celu automatyzacji ich obsługi. 

Zamówienia należy wcześniej potwierdzić w panelu ePRICE.it lub wybrać opcję automatycznego potwierdzania (dostępna jest w ustawieniach wtyczki w panelu BaseLinker). Nowe zamówienia z ePRICE.it będą pobierane do systemu co 10 minut i zostaną specjalnie oznaczone na liście zamówień. 


Jakie dodatkowe ułatwienia oferuje integracja?

  • Import ofert wystawionych na ePRICE.it do panelu BaseLinkera.
  • Automatyczną synchronizację stanów i cen.
  • Powiązanie statusów na linii BaseLinker → marketplace (każda zmiana statusu zamówienia w BaseLinkerze zmienia również status zamówienia w ePRICE.it).
  • Masowe nadawanie przesyłek wraz z opcją automatycznego przekazania numeru nadawczego do marketplace.
  • Możliwość przekazania zamówień z ePrice.it prosto do sklepu internetowego.


Integrację można z łatwością podłączyć za pomocą klucza API w panelu BaseLinkera w dziale IntegracjeMarketplace

ePrice.it zachęca sprzedawców do wypróbowania serwisu, oferując pierwsze 3 miesiące bez opłat. My z kolei zachęcamy do testów integracji - mamy nadzieję, że przygotowane przez nas funkcje ułatwią rozwinięcie sprzedaży na tej platformie marketplace :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz