Wypróbuj za darmo

piątek, 12 lutego 2021

Pełna integracja z Etsy już dostępna

Na tę informację czekało wielu polskich i zagranicznych użytkowników naszego systemu - integracja z Etsy jest już integracją dwukierunkową. Oznacza to, że prócz dotychczasowych funkcji pobierania i obsługi zamówień w panelu BaseLinker, pozwala także na masowe wystawianie ofert w serwisie Etsy bezpośrednio z naszego systemu. Rozszerzyliśmy także funkcje modułu o opcje synchronizacji stanów i cen

Poznaj kluczowe możliwości integracji z Etsy:

  • Wystawianie tysięcy ofert równocześnie na podstawie produktów z podłączonego magazynu (może to być magazyn sklepu, hurtownia, magazyn BaseLinker lub system ERP). 
  • Zarządzanie ofertami oraz ich automatyczne wznawianie.
  • Import ofert wystawionych poza naszym systemem.
  • Synchronizacja stanu i ceny w ofercie zgodnie z danymi w magazynie.
  • Pobieranie zamówień ze wszystkich kont Etsy do Managera Zamówień BaseLinker (oraz opcja przekazania ich do sklepu internetowego).
  • Automatyczne przekazywanie numerów przesyłek nadanych w panelu BaseLinker do Etsy.


Moduł Etsy widoczny jest na liście Integracji w panelu BaseLinker (IntegracjeMarketplace → Etsy). Zapoznaj się z instrukcją, jak poprawnie skonfigurować wtyczkę.

Przygotowane rozwiązania traktujemy jeszcze jako testowe - będziemy wdzięczni za wszystkie spostrzeżenia. Mamy nadzieję, że nowe funkcje pozwolą sprzedawcom na rozwinięcie skrzydeł na tej platformie marketplace.

Zachęcamy do wypróbowania możliwości integracji :)

2 komentarze: