Wypróbuj za darmo

czwartek, 14 stycznia 2021

Trzy nowe integracje marketplace: Newegg, Bonanza, Reverb

Z myślą o naszych użytkownikach rozwijających sprzedaż na terenie Ameryki Północnej, przygotowaliśmy nowe integracje z serwisami marketplace: Newegg, Bonanza oraz Reverb.

Newegg jest jedną z wiodących platform handlowych typu Tech Marketplace. Uplasował się na #5 w rankingu Newsweek’a ‘Best Online Shops 2020’ w grupie “Office, Electronics & Media Industry”. Główne kategorie produktowe to komputery, elektronika i gaming, lecz na Newegg można oferować także inne typy produktów, np. zabawki, artykuły domowe czy sportowe. Newegg to 40 mln zarejestrowanych użytkowników. Marketplace pozwala na sprzedaż do 20 krajów świata.

Bonanza z kolei to popularna w Stanach Zjednoczonych platforma z ofertami z kategorii moda, dom i ogród, pielęgnacja, torby i biżuteria. Wśród ofert można znaleźć produkty unikalne, ręcznie robione. W wielu rankingach marketplace jest wysoko oceniany przez sprzedawców ze względu na narzędzia wspierające sprzedaż. Bonanzę odwiedza miesięcznie ok. 5 mln użytkowników.

Reverb różni się charakterem od wyżej przedstawionych platform - to marketplace stworzony przez muzyków i dla muzyków. Skupia społeczność zainteresowaną tematem sprzętu muzycznego. Reverb jest wiodącym serwisem z ofertami instrumentów i akcesoriów muzycznych (nowych, używanych i zabytkowych). Narzędzia stworzone przez twórców Reverb zostały opracowane specjalnie pod kątem internetowej sprzedaży instrumentów.

Każda z wymienionych wyżej integracji działa dwukierunkowo - pozwala zarówno na wystawianie i synchronizację ofert, jak również na pobieranie zamówień z marketplace do panelu BaseLinker


Poznaj główne możliwości integracji z Newegg, Bonanza oraz Reverb:

  • masowe wystawianie ofert na podstawie produktów z podłączonego do systemu BaseLinker magazynu (może to być magazyn sklepu, hurtownia, magazyn BaseLinker lub system ERP)
  • synchronizacja stanów i cen w ofertach marketplace zgodnie z magazynem
  • pobieranie zamówień z kont marketplace do panelu BaseLinker oraz ich szybka realizacja dzięki funkcjom automatyzacji
  • przekazywanie zamówień do sklepu lub ERP
  • nadawanie paczek (pojedynczo, masowo oraz przy wykorzystaniu automatycznych akcji)
  • automatyczne przekazywanie statusów zamówień oraz numerów przesyłek z Managera Zamówień BaseLinker do marketplace


Nowe moduły można szybko podłączyć w panelu BaseLinker w dziale IntegracjeMarketplace.  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza