Wypróbuj za darmo

poniedziałek, 22 czerwca 2020

KONKURS: Wygraj stół z Asystentem Pakowania!

Czy korzystasz już z Asystenta Pakowania i jego wszystkich funkcji? Moduł pomoże Ci przy kompletowaniu zamówień, zmniejszy liczbę pomyłek przy pakowaniu oraz przyspieszy cały proces dzięki automatycznym akcjom.

Jedną z jego możliwości jest zrobienie zdjęcia szykowanej paczki.
To praktyczne rozwiązanie dla sprzedawcy oraz niespodzianka dla kupującego. Zdjęcie może posłużyć nie tylko do ewentualnej weryfikacji spakowanych towarów. Fotografia może być automatycznie wysłana na e-mail klienta oraz wyświetlona na stronie informacyjnej zamówienia. Estetyczne zdjęcie przygotowywanej paczki na pewno zapadnie klientowi w pamięć.

Asystent Pakowania dostępny jest bezpłatnie w panelu sprzedawcy w dziale ‘Manager Zamówień’. Poznaj możliwości Asystenta >>

***

Dla naszych użytkowników przygotowaliśmy konkurs, w którym możesz wygrać profesjonalny stół do pakowania RedSteel lub sprzęt pomocny przy stanowisku pakowacza.

Wystarczy, że prześlesz nam atrakcyjne zdjęcie wykonane w Twojej firmie bezpośrednio przez Asystenta Pakowania - zdjęcie może przedstawiać szykowane do wysyłki produkty / przesyłkę przed zaklejeniem / inny sposób ciekawego pakowania zamówienia, który stosujesz w codziennej pracy. Zdjęcia Asystenta Pakowania można wykorzystać do kreatywnej komunikacji z klientami - pochwal się swoim pomysłem :)

Jeśli zdjęcie konkursowe było dołączone w wiadomości do kupującego lub pokazane na stronie zamówienia / firmowej, napisz o tym w zgłoszeniu konkursowym - to jego dodatkowy atut.

Wybrane zdjęcia pokażemy na naszej stronie wraz z podpisem (jeśli zechcesz) - skorzystaj z okazji do promowania Twojej firmy.

NAGRODY:
1 MIEJSCE: profesjonalny stół do pakowania ufundowany przez firmę RedSteel

Jest to zestaw o wartości 4000 zł, który tworzą:
Stół 120 x 80 cm
Półka górna z przegródkami
Półka przednia
Uchwyt na monitor
Wysuwka na klawiaturę
Półka boczna 50 cm
Półka boczna 25 cm
Uchwyt na skaner

2 MIEJSCE: kamera internetowa Logitech Brio Stream Edition - jakość 4K (wartość 1300 zł)
3 MIEJSCE: bezprzewodowy skaner kodów kreskowych HDWR HD44 (wartość 260 zł)

START:
22.06.2020 r.
TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ: 13.07.2020 r. (pon. włącznie)

Zgłoszenia na adres konkurs@baselinker.com
W zgłoszeniu podaj Login Użytkownika BaseLinker.

WYNIKI: 15.07.2020 (środa) na stronie https://baselinker.blogspot.com/
Regulamin konkursu

Źródła foto: redsteel.pl, logitech.com, hdwr.pl

4 komentarze:

 1. Jeżeli mam konto od roku to nie mogę wziąć udziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej może Pan wziąć udział - zachęcamy do wysłania zgłoszenia konkursowego :)

   Usuń
 2. Szkoda,że zdjęcie musi być zrobione bezpośrednio przez asystenta pakowania. Miałam taki fajny i nietuzinkowy pomysł na zdjęcie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadaniem konkursowym jest przesłanie zdjęcia wykonanego bezpośrednio przez Asystenta Pakowania - to warunek zgłoszenia. Jeśli chciałaby Pani rozwinąć swoje zgłoszenie w kreatywny sposób, chętnie się z nim zapoznamy :)

   Usuń