Wypróbuj za darmo

niedziela, 14 kwietnia 2019

Nowy dział: Integracje

W panelu BaseLinkera pojawiła się nowa pozycja menu: Integracje. Nowy dział gromadzi informacje o wszystkich podłączonych integracjach, pozwala podłączać kolejne systemy i edytować aktywne połączenia.

Dział ma za zadanie ułatwić poruszanie się po systemie. Zakładka "Integracje" grupuje funkcje do tej pory podzielone na działy: "Sklepy internetowe", "Moduły i wtyczki", "Allegro -> Konta allegro", "eBay -> Konta ebay" i analogiczne. Wszystkie te działy zostaną wkrótce usunięte (część z nich pozostała jeszcze w menu na okres przejściowy).

Dział "Integracje" pozwala obsługiwać jednocześnie:
 • Sklepy internetowe
 • Kurierów i brokerów
 • Konta marketplace (Allegro, eBay, Amazon i inne)
 • Systemy księgowe (wFirma, iFirma, inFakt, Fakturownia, Firmao)
 • Drukarki (PrintNode, Google cloud print, drukarki fiskalne)
 • Bramki SMS (SMSAPI, SerwerSMS)
 • Inne (Slack, Thunderbird)
Wszystkie rodzaje integracji widoczne są w jednej, wspólnej tabeli. Dodatkowo w tabeli wprowadzone zostały specjalne znaczniki, informujące o tym, jakie funkcje są dostępne dla danej integracji i które z nich są włączone (np. które konta Allegro mają włączoną synchronizację stanów).Podłączone konta przedstawione są także na podręcznym diagramie:

Zachęcamy do sprawdzenia nowego działu, być może zwróci on Waszą uwagę na jakąś integrację lub funkcję, którą wcześniej przeoczyliście :)

7 komentarzy:

 1. Cześć. Przy integracji ze swoim sklepem internetowym nie widzę już przycisku do wymuszenia pobrania zamówień - czy to oznacza, że zrezygnowaliście z tej funkcjonalności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Należy kliknąć zielony przycisk "zamówienia" ze ikonką strzałki w dół :)

   Usuń
  2. Rzeczywiście, działa. Dzięki!

   Usuń
 2. Czy jest to wprowadzenie do nowej funkcjonalności, gdzie będzie można połączyć konta z Allegro lub Ceneo z różnymi sklepami internetowymi? (przykład: Zamówienia z konta Allegro1 do sklepu_a, zamówienia z konta allegro2 do sklepu_b, zamówienia z konta Ceneo1 do sklepu_a, Zamówienia z konta Ceneo2 do sklepu2)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka funkcjonalność jest aktualnie w przygotowaniu :)

   Usuń
 3. Czy przycisk pobierania zamówień i dostęp do etykiet i protokołów z ograniczeniem dostępu do ustawień sklepu i samych ustawień wtyczek możecie udostępnić jako osobne uprawnienia dla pracowników? Musiałem dać pracownikowi dostęp do ustawień sklepu aby mógł pobrać zamówienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przyszłości lista uprawnień pracowników będize rozbudowywana o dodatkowe pozycje.

   Usuń