Wypróbuj za darmo

niedziela, 17 czerwca 2018

Amazon - przekazywanie numerów przesyłek

Jeśli sprzedajesz swoje produkty za pośrednictwem Amazon, wiesz, że serwis wymaga od wszystkich sprzedawców, aby uzupełniali numery nadania paczek w wysłanych zamówieniach. Dla Twojej wygody utworzyliśmy wygodną, automatyczną opcję przekazywania numerów nadania do Amazon (poprzez API). Sprawdź, jak to zrobić.

Nowość w BaseLinkerze – automatyczna opcja przekazywania numerów przesyłek 


Do tej pory BaseLinker umożliwiał eksport numerów przesyłek do pliku TXT. Aby zaimportować numery na koncie Amazon, należało wczytać wygenerowany wcześniej plik. Nowa opcja umożliwia automatyczne przekazywanie numerów bez udziału sprzedawcy. Jest to rozwiązanie dużo bardziej wygodne i pozwala zaoszczędzić czas. Wystarczy, że w odpowiedni sposób skonfigurujesz ustawienia.

Jak uruchomić przekazywanie numerów nadania do Amazon?


Aby aktywować przekazywanie numerów nadania, należy wybrać kolejno:

Amazon -> Konta Amazon -> Ustawienia konta -> Zamówienia -> Nr nadania – przekazywanie 

Co się dzieje po uruchomieniu opcji przekazywania numerów nadania?

Aktywacja tej opcji powoduje, że wszystkie przesyłki utworzone dla zamówień pobranych z Amazon, będą automatycznie eksportowane do panelu i widoczne dla kupujących.

Numery przesyłek przekazywane będą do Amazon w ciągu maksymalnie 30 minut (limity API Amazon nie pozwalają wykonywać tego częściej), więc każda utworzona paczka powinna być widoczna na stronie Amazon w ciągu 30 minut od momentu jej utworzenia.

Jeśli jesteś sprzedawcą w serwisie Amazon i generujesz przesyłki przy pomocy BaseLinkera, zachęcamy Cię do aktywacji nowej, automatycznej opcji – zmniejszysz ilość dodatkowych czynności związanych z wysyłką paczek, a tym samym zyskasz więcej czasu.

1 komentarz: