Wypróbuj za darmo

środa, 28 lutego 2018

Czarna lista Allegro, wyszukaj podobne, ustaw płatność - nowe operacje

Manager zamówień został rozbudowany o trzy nowe operacje, dostępne z poziomu listy zamówień:
 • Czarna lista Allegro - w łatwy sposób możesz dodać problematycznych kupujących do czarnej listy na wszystkich swoich kontach Allegro. Opcjonalnie możesz podać notatkę, która pojawi się na Twojej czarnej liście w Allegro przy danym użytkowniku.
 • Ustaw płatność - masowo oznacz zaznaczone zamówienia jako opłacone (lub nieopłacone). Do tej pory taka operacja możliwa była tylko z poziomu karty zamówienia. Większość płatności w systemie oznaczana jest automatycznie, jednak nadal zdarzają się tradycyjne przelewy, które trzeba ręcznie wprowadzić.
 • Wyszukaj podobne zamówienia - sprawdź, czy wybrani klienci mają aktualnie w systemie kilka osobnych zamówień. Jeden klient mógł jednocześnie zamówić coś np. na dwóch różnych kontach Allegro, czy w dwóch różnych sklepach. Operację możesz wykonać naraz dla całej grupy zamówień i sprawdzić, czy któreś z nich wymaga połączenia z innym zamówieniem (aby uniknąć wysłania dwóch osobnych paczek).
Wszystkie wymienione operacje dostępne są pod przyciskiem "Akcje" (trzy poziome kreski) nad listą zamówień.

16 komentarzy:

 1. bardzo dobre zmiany. moje gratulacje.

  Ryszard

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedyna firma z którą współpracuje która jest tak naprawdę pro, ciągłe ulepszenia i dostosowywanie się do zmian innych w trybie NAU :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zwykle świetne dodatki, które ułatwiają nam pracę!
  Czy planujecie w niedalekiej przyszłości dodać do systemu dodatkowy filtr, dzięki któremu będzie można sprawdzić ile razy dany kupujący dokonywał w określonym czasie u nas zakupów i oznaczyć takiego Klienta np. innym kolorem lub dodatkową flagą?


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był By to świetny pomysł

   Usuń
  2. Bardzo dobry pomysł!

   Usuń
  3. Dobry pomysł, też na to czekam :)

   Usuń
  4. To wymagałoby najpierw stworzenia całej obsługi bazy klientów (w tej chwili istnieje tylko baza zamówień z niepowiązanymi klientami). Bardzo rozbudowany i czasochłonny moduł. Myśleliśmy nad nim wielokrotnie i zapewne w przyszłości postaramy się go zrealizować. Wcześniej jednak w planach jest kilka innych sporych modułów, które mamy nadzieję będą jeszcze bardziej pomocne :)

   Usuń
 4. Ogromny szacun dla załogi Baselinker. Za wszystko : )

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak trzymać!
  Czekamy na ulepszony mechanizm dodawania zdjęć, najlepiej taki jak w oryginalnym formularzu Allegro (przeciągnij i upuść)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratki dla baselinkera, czekam na integracje z pocztą polską dla paczek mini.....
  https://ecommerce.poczta-polska.pl/pl/obsluga-wysylek/pakiet-polecony-ecommerce
  pozdrawiam Marcin

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. API e-nadawcy niestety nie obsługuje tego rodzaju dostawy więc na ten moment nie jest to technicznie możliwe :(

   Usuń
 7. Odkąd korzystam z Baselinkera zarządzanie zamówieniami i ofertami jest nieporównywalnie proste i przyjemne. Dziękuję i polecam innym - Monika Nowak https://modino.pl/

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja tęsknię za modułem , który czarna listę z allegro (np. po nazwisku, adresie ) zastosuje także w sklepie i problemowy klient nie będzie mógł złożyć w nim zamówienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego już niestety nie może zrobić BaseLinker - niezbędna będzie jakaś specjalna wtyczka w sklepie

   Usuń