sobota, 21 lipca 2018

Przyśpieszone przekazywanie numerów przesyłek

Wiemy, że w branży e-commerce istotna jest szybkość reakcji na składane zamówienia oraz sprawne przekazywanie numerów nadania paczek. W związku z tym w BaseLinkerze systematycznie usprawniany funkcjonalności, z jakich możesz korzystać. Sprawdź, co udoskonaliliśmy w ostatnim czasie.


Więcej wydajnych serwerów

Od kilku miesięcy systematycznie przenosimy kolejne funkcjonalności na osobne, wydajne serwery. Dzięki temu zadania rozkładane są na większą liczbę maszyn – każdy serwer pracuje optymalnie, przyspieszając procesy zachodzące w BaseLinkerze.

Przekazywanie numerów przesyłek – co się zmieniło?

Większość serwisów sprzedażowych (w tym Amazon, eBay czy Allegro) wymaga podawania numerów przesyłek jak najszybciej po zakupie produktu. Aby ułatwić Twoją pracę, w ciągu ostatnich dni, usprawniliśmy i przyspieszyliśmy proces przekazywania numerów nadania paczek.
Do tej pory, numery przesyłek były przekazywane do Allegro oraz eBay 4 razy dziennie (w godzinach 9.00, 13.00, 16.00, 23.00). Do sklepu internetowego trafiały tylko raz w ciągu doby (w nocy).

Teraz numery nadania przekazywane są do każdego serwisu niemal natychmiast. Czas od utworzenia przesyłki do przekazania numeru nadania sprawdzisz w tabeli poniżej.
  do sklepu internetowego:natychmiast (kilka sekund)
  do allegro:natychmiast (kilka sekund)
  do eBay:natychmiast (kilka sekund)
  do Amazon:do 30 minut (limity Amazon)
  do innych marketplace
  (Etsy, Arena, Empik):
  natychmiast (kilka sekund)

  Ponadto, jeśli API danego systemu to umożliwia, przekazanie numeru nadania jednocześnie zmienia status zamówienia w serwisie na „wysłane”.

  1 komentarz:

  1. Super! Czekamy na równie szybkie przekazywanie statusów zamówień do sklepu.

   OdpowiedzUsuń