środa, 16 sierpnia 2017

Rozbudowa statystyk sprzedaży - pracownicy w statystykach

Statystyki sprzedaży zostały wzbogacone o kolejny wykres - "Pracownicy - ilość zmian statusów". Wykres wskazuje ilość zmian danego statusu zamówień przez danego pracownika w określonym zakresie czasu.

Historia statusów obejmuje maksymalnie ostatnie 6 miesięcy. Starsze informacje o statusach są usuwane z pamięci systemu. Filtrowanie według źródła zamówienia nie ma zastosowania w tym wykresie. Możliwe jest natomiast ustawienie filtra czasu oraz wybór statusów zamówień, które mają być brane pod uwagę przy tworzeniu wykresu.


Wskazówki

 • Domyślnie w wykresie brane są pod uwagę wszystkie statusy zamówień, dodane do managera zamówień. Dla zwiększenia czytelności wykresu polecamy ustawienie filtra - wyłączenie mało istotnych statusów, które nie mają pojawiać się na wykresie.
 • Po prawej stronie wykresu wypisane są statusy, które widnieją na wykresie. Po kliknięciu wybranego statusu, zostanie on wyróżniony pośród innych statusów.

Przypominamy, że dostęp do statystyk może zostać ograniczony dla wybranych kont pracowników w dziale 'Konto -> Profile pracowników'.
3 komentarze:

 1. Świetne. Proszę jeszcze tylko dodać sumowanie z kilku różnych statusów na poziomie pojedynczego pracownika.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy można dodać wartość włożonych zamówień przez pracowników? Sama ilośc zamówień to trochę mało, ważna jest też wartość zamówień wprowadzonych przez pracownika, szczególnie w Call Center.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prosimy o kontakt w tej sprawie w dziale 'pomoc i kontakt' w panelu BaseLinkera.

  OdpowiedzUsuń