piątek, 30 grudnia 2016

Nowa integracja z RedCart

Do systemu została dodana nowa, rozbudowana integracja z platformą RedCart. Do tej pory połączenie z RedCart odbywało się za pomocą wtyczki do pobierania zamówień i pobierania produktów do magazynu BaseLinkera. Teraz możliwe jest podłączenie sklepu w zakładce 'Sklepy internetowe', tak jak w przypadku innych platform. Oznacza to dwustronną synchronizację zamówień (zamówienia z Allegro/eBay mogą teraz być dodawane do RedCart) oraz automatyczną synchronizację produktów (nie trzeba już importować produktów z RedCart do magazynu BaseLinkera, system korzysta bezpośrednio z bazy sklepu).
Teraz integracja obejmuje takie same funkcje, jak w przypadku innych platform (Prestashop, Shoper, Magento itd.)

Inne nowe opcje dla RedCart to:

  • Powiązanie statusów managera zamówień ze statusami w sklepie (zmiana statusu w BaseLinkerze zmienia status w sklepie)
  • Przekazywanie płatności (gdy zamówienie z Allegro lub eBay zostanie oznaczone jako zapłacone, informacja ta przejdzie również do sklepu)
  • Przekazywanie numerów nadawczych (po utworzeniu przesyłki w BaseLinkerze, jej numer zostanie dodany karty zamówienia w sklepie)
  • Powiązanie metod wysyłki (zamówienie z Allegro po utworzeniu w sklepie będzie powiązane z odpowiednim modułem przesyłki w sklepie, do tej pory przekazywana była tylko nazwa wysyłki)
  • Obsługa wariantów


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz